Medya

Mucize Doktor’da Yasemin Özilhan sürprizi!

Yeni sezonun en çok izlenen dizilerinden Mucize Doktor, bu hafta 14. bölümü ile FOX TV ekranlarında yer alacak. Taner Ölmez ve Onur Tuna gibi ünlü oyuncuların başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümünde büyük bir sürpriz seyirciyi bekliyor.

Mucize Doktor’un yeni bölümünde evlendikten sonra oyunculuğu bırakan Yasemin Özilhan konuk oyuncu oldu. Doktorlar dizisinde canlandırdığı doktor Ela karakteri ile Mucize Doktor’da yer alacak olan Yasemin Özilhan, uzun süreden sonra ilk kez kez bir dizide yer alacak. Doktorlar dizisi ile hafızalara kazınan Yasemin Özilhan, o dönem tanıştığı iş insanı İzzet Özilhan ile dizi bittikten sonra dünyaevine girmiş ve oyunculuğu bırakmıştı. Her fırsatta bir daha oyunculuğa dönmek istemediğini söyleyen sosyetik güzel, herkesi şaşırtarak Mucize Doktor’da konuk oyuncu oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu