Mucize Doktor’a yeni oyuncu!

Yeni sezon ile Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan 'Mucize Doktor' dizisinin oyuncu kadrosuna Gökçe Akyıldız katıldı...

Otizmli bir gencin hayat hikayesini anlatan Mucize Doktor, yayınlandığı ilk haftada dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Savant sendromu olan Ali Vefa isimli genç doktorun çarpıcı hikayesini gözler önüne seren dizi bu hafta üçüncü bölümü ile ekranlarda olacak. Reytinglerde büyük başarı sağlayan Mucize Doktor’un oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Reha Özcan, Özge Özder ve Onur Tuna gibi isimler yer alıyor. Mucize Doktor yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan otururken, dizinin senaristliğini ise Pınar Bulut üstlendi.

Ekran macerasına yeni başlayan dizinin oyuncu kadrosuna Gökçe Akyıldız’ın katılacağı öne sürüldü. Amerika’da yayınlanan The Good Doctor dizisinin uyarlaması olan dizide Akyıldız’ın Ada isimli hasta bir kızı canlandıracak. Ali Vefa’yı canlandıran Taner Ölmez ve Ada’yı canlandıracak olan Gökçe Akyıldız’ın birçok sahnede beraber oynayacağı öğrenildi. Dizideki oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Taner Ölmez, sosyal medya kullanıcıları tarafından yorumlarla destekleniyor. Akyıldız’ın, Ölmez ile karşılıklı performansı merak konusu oldu.

Fatih Harbiye dizi ile yıldızı parlayan Gökçe Akyıldız, son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde yer almıştı. 26 yaşındaki genç oyuncu, 2017 yılında Mustafa Özyurt ile hayatını birleştirmişti. Evlendikten sonra oğluna hamile kalan ünlü oyuncu bir süre setlere ara vermişti. Oğlu Ömer Aslan’ın bir yaşını geçmesinin ardından oyunculuğa geri dönen Akyılıdız, Mucize Doktor ile anne olmasının ardından ilk kez setlerde olacak.