Medya

Mucize Doktor Taner Ölmez: “En zoru yüzleşmekti!”

Taner Ölmez, önceki akşam kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile bir ödül törenine katıldı. Kırmızı halıda poz veren ikili, uyumlu tarzı ve sempatik halleri ile beğeni topladı. Taner Ölmez, tören başlamadan önce magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Mucize Doktor dizisinde hayat verdiği Ali Vefa karakteri hakkında açıklamalarda bulunan Taner Ölmez, “Böyle bir rolden haberdar olunca yapımcının yanına gittim ve Allah’ın emri Peygamberin kavliyle istedim. ‘Bu rolü bana verin’ dedim. ‘Bu çocuğu ben oynamak istiyorum. Eğer bana vermeyecekseniz de ne olur rolü alan oyuncu role otizmli çocuklarla çalışsın’ dedim” şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncu “Role hazırlanırken zorlandınız mı?” sorusuna da, “En zoru otizmli çocuklarla yüzleşmekti. İlk gördüğüm an çok etkilendim” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu