Medya

Mucize Doktor ne zaman sete çıkacak? Taner Ölmez ilk kez konuştu!

Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı Ali Vefa karakteri ile büyük beğeni toplayan Taner Ölmez, koronavirüs salgını sebebiyle dizi çekimleri durunca eve kapanmıştı. Evinden bağlandığı programda açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, diziyi çok ortada bir yerde bıraktıklarından yakındı.

Taner Ölmez, çekimlerin ne zaman başlayacağının sorulması üzerine “Ben de bilmiyorum, bekliyorum. Evde bekliyorum. İyi haberler geliyor, içimiz rahatlıyor. Ben iyi olacağını düşünüyorum. Belki bu sezon final yapabiliriz diye düşünüyorum. Biraz ani oldu ve yarıda bıraktık her şeyi. Bi final çekilir ve sonra sezona devam edilir” yanıtını verdi.  Ölmez, sezon finali bölümünün çekimlerinin yapılabileceğini sonrasında setin yaz arası verip, 2020-2021 sezonunda yeniden toplanılabileceğini anlattı.

“BİZ DE HABER BEKLİYORUZ!”

Dizinin senaryo yazarı Pınar Bulut ise “Çok belirsiz biraz gidişata göre şekillenecek. Bizim bir hazırlığımız var, hevesimiz de var işe devam etmekle ilgili. Ama bu bizim verebileceğimiz bir karar değil. Ne Taner’in ne benim ne de yapımcının… Dolayısı ile biz de haber bekliyoruz” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu