Medya

Mucize Doktor dizisinin bu kadar beğenilmesinin bir sırrı var

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – İlk sezonu çok zaferli neticeler elde eden Mucize Hekim, geçtiğimiz hafta ikinci sezonu ile izleyicilerin karşısına çıktı. Perşembe akşamlarının beğenilen dizisinde 29 kısım geride kaldı. Ali Vefa karakteri ile Taner Can Vermez’in şahane bir performans sergilediği dizinin ikinci sezonundan Özge Özder ve Merve Dizdar ufalarken, Seda Bakan kadroya katıldı.

Mucize Hekim dizisinin 29.kısım reytingleri ilk sezonu aratsa da yeniden de çok eforlu olduğunu açıklamak gerekli.
Yeniden duygularla karmaşık, farkı duygulara geçiş yapacağız. Sanırım yeniden bir yandan gülüp, bir yandan ağlayacağız, bir yandan çığlık atıp, bir yandan da hıçkıra hıçkıra ağlayacağız.”

İşte Mucize Hekim 30. kısım 2. fragmanı:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu