Mucize Doktor dizisindeki büyük hata neyse ki bir hafta sürdü!

Takip Et:
Mucize Doktor dizisindeki büyük hata neyse ki bir hafta sürdü!
Mucize Doktor dizisindeki büyük hata neyse ki bir hafta sürdü!

Magazinn / Ayrıntı – Mucize Hekim dizisinin ilk 28 kısımlık muhteşem performansının arasına pandemi girdi. Dizi aradan geçen 5 ayın ardından yine izleyicilerle evvelki hafta buluştuğunda herkes afallamışa döndü. Sanki o 28 kısımlık muhteşem ilk sezon performansında bir mesele varmış gibi, ikinci sezon başlangıcı çok tesirli olsun davasına, dizide anlamsız aksiyonlar yer aldı.

Elbette ki izleyiciler bu vaziyetten hiç hoşnut kalmadı. Anlamsız sahneler bakmak istemeyen Mucize Hekim hayranları, ilk sezondaki havanın geri gelmesini istedi.
kısım ile beraber yine daha öncekine doğru adım atan dizinin 31. kısım fragmanları artık o saçmalama döneminin geride kaldığını anlatıyor.

1 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 31.kısmı coşkuyla bekleyen izleyiciler, 29. kısımdaki saçlama halini bir kenara bıraktı ve bir daha da yaşanmamasını heves ettiklerini belirten yorumlarla sosyal medyada davranışını sergiledi.

Bir Mucize Hekim hayranının şu sözleri hakikatinde dizinin yapımcılarının ne kadar anlamsız bir iş yaptıklarını da anlatmaya yetiyor:

“Evet 1 hafta dahi beklemek bana güç geliyor, fragmanını izledikçe yeni kısmın.
kısım absürttü. Muhteşem olacak dediler. Yeni sezonun ilk kısmı o kadar da iyi değildi. Saçmalamışlardı, azıcıkçık kurgusu cılızdı.”

Mucize Hekim dizisinin hayranları 31. kısım fragmanlarından artık dizinin ilk sezondaki haliyle süreceğine yönelik izlenim edindi. Bu da büyük yardım buldu. Zati değişik konsepti ile izleyicileri kalbinden yakalamış bir diziye sıradan aksiyon sahneleri ilave etmek niçin lüzumluydu ki…

İşte 31. kısımdan 2. fragman:

.