Medya

Mucize Doktor 34. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali’nin Çarptığı Adam Nazlı’nın Babası Çıkıyor!

Fox Tv’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Mucize Hekim, 33. yeni kısmıyla ekrana geldi. Sağlık Kurumuna kaza geçiren bir hasta geliyor. Adam, ne karısını nede oğlunu düşünmüyor ve kesintisiz işi ile alakalı telefonda fikir. Tanju, Ferda’nın sağlık kurumunda kalmasını ancak Ferman, hocayla bir imtihandan geçmesini istiyor. Farda, bu imtihandan zaferle geçiyor. Ali, istemediği bir partinin içinde bulunuyor. Nazlı, onun bu organizasyonda olamayacağını bilince üzülüyor.
Mucize Hekim, 34. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ali’nin çarptığı adam Nazlı’nın babası çıkıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Ali’nin Çarptığı Adam Nazlı’nın Babası Çıkıyor!

Mucize Hekim 34. kısım 1. fragmanında; Ali, Ferda’nın kendisini kıskandığını kavrıyor ve bunu onun yüzünü bir yere çarpıyor. Ona, araba kullanmayı öğrenmediği için babasını eve götürüp getiremeyeceğini açıklıyor.
Henüz ehliyeti olmayan ve araba kullanmasını öğrenmeyen Ali, direksiyon başına geçiyor ve kontrolü kaybedip bir adama çarpıyor. Ali ile Nazlı, adamın yaşayıp yaşamadığına bakıyor. Nazlı,  o şahsın yollardır bakmadığı babası olduğunu kavrıyor.

İşte Mucize Hekim 34. kısım 1. fragmanı…

MUCİZE HEKIM 33.
Onu, Ferman hocayla bir sınava sokuyor. Şayet, Ferda galip kazançsa sağlık kurumu da kalma kaderine sahip olacaktır, Adaletli hocanın bir tarafı yakalamaz gidişattadır. Onu Selfi’den ve Ali’den çekemeyen Ferda, babasıyla pek bağlantı kurmakta güçlük sürüklüyor.

Sağlık Kurumuna, kaza yapan bir karı koca ve çocuk geliyor. Adam, karısıyla ve kaza yapan çocuğuyla pek ilgilenmiyor. Ferda, adamla yakından ilgilenip onun psikolojik meseleyi anlayor ve meseleyi çözüyor. Beliz, Kıvılcım’ın bebeğini kabulleniyor.
Onun hoşlanmadığını kavrayan Ali, ortadan kayboluyor. Nazlı, onu çıkıp aramaya başlıyor. Ali ise, Kıvılcım’ın bebeğini bakamaya gidiyor. Ferman ile Kıvılcım, onun Ali ile yatmasına izin veriyor. Ali, abisi olduğuna inandığı bebekle bilikte uyuyor.

Mucize Hekim 33. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Doruk Ali’yi Yanlış Yönlendirince Nazlı’nın Kalbi Kırılıyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu