Kültür ve Sanat

Mucize Doktor 33. bölüm fragmanı yayımlandı

2013 yapımı Güney Kore dizisi olan “Good Doctor”dan adapte edilen “Mucize Hekim” adlı dizinin 33. kısım fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Rejisör koltuğuna Yusuf Pirhasan’ın oturduğu dizinin senaryosu, Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından kaleme alınıyor. Fox TV’de yayımlanan dizinin yapımcılığını ise Asena Bülbüloğlu üstleniyor. Dizi, MF Yapım tarafından izleyiciye sunuluyor.

Dizinin başrolünü; “Medcezir”, “Muhteşem Asır Kösem”, “The Protector” gibi yapımlarda bulunmuş Taner Can Vermez üstleniyor.
kısımda neler yaşandı?

Beklenmeyen bir karmaşıklık Adaletli’in iyileşme sürecini aşırısıyla uzatır. Ne Yazık Ki tek uzayan şey o değildir. Ferman’ın gözetici ailelik müracaatı yalanlanınca bebeğin de meçhul bir tarihe kadar yurtta kalacağı ortaya çıkar. Ama Adaletli’in seneler seneyi kendisi için yaptıklarını andıran Ali ne yapar eder ve kardeşini yurtta yalnız bırakmamanın bir yolunu tespit eder. Ne var ki bu da aşırısıyla ekstrem bir çözümdür ve herkes Ali’ye karşı çıkar.
Kısım Fragman” width=”1200″ height=”675″ src=”https://www.youtube.com/embed/IsTUQhshSUw?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu