Medya

Mucize Doktor 33. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Doruk Ali’yi Yanlış Yönlendirince Nazlı’nın Kalbi Kırılıyor!

Fox Tv’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Mucize Hekim, 33. yeni kısmıyla yarın akşam ekranda olacak. Dizinin yeni kısmında; Ali’nin davası onun aleyhinde sonuçlanır. Adaletli hoca, otopsinin tekrarlanmasını arz eder. Tanju ise, taşın altına elini atan Adaletli hocanın zanlı gidişata düşmesine izin vermeyeceğini açıklar. Ali ortadan kaybolur. Beliz ile Ferman, onu Kıcılcım’ın bebeğinin yanında tespit eder. Mucize Hekim 33. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Doruk, Ali’yi yanlış yönlendirince Nazlı’nın kalbi kırılıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Doruk Ali’yi Yanlış Yönlendirince Nazlı’nın Kalbi Kırılıyor!

Mucize Hekim 33.
fragmanında; Tanju hoca, Ferda’yı sağlık kurumuna davetli cerrah olarak alıyor. Ferman ile Ferda’yı, büyük bir yarışa soruyor. İkiliyi rakip iki takım olarak karşı karşıya getiren Tanju, teşhis ve rehabilitasyonu evvel yapanın kazanacağını açıklıyor. Bakalım bu yarışta kim galip gelecek? Doruk, Ali’yi yanlış yönlendiriyor. Ali, Nazlı’yı mutlu etmek isterken onu üzüyor.

İşte Mucize Hekim 33. kısım 2. fragmanı….

MUCİZE HEKIM 32. KISIM ÖZETİ! 

Ali, Kıvılcım’ın bebeğini alabilmek için işinden istifa eder. Ama Ferman’ın ısrarı ve onu kaybetmek istemeyen Beriz, bebeği sahiplenir. Adaletli hoca, operasyondan sonra uyanır. Ancak bir tarafı felç kalır.
Ferda, bir cinsli babasıyla yakınlaşamaz. Hep onun kendisini değil başkalarını hoşlandığını düşünür ve oradan bir an önce gitmek ister. Ali, vaziyeti bilip Adaletli hocayı, ambulansa koyup Ferda’nın hava limanına gideceği taksinin önünü çevirir.

Ferman, Beliz’i ikna eder ve bebeğe sahip çıkarlar. Beliz, bebeğe bakıp ona nasıl anne olacağını düşünürken, Ferman bunu beraber başaracaklarını açıklar. Ferda ile Adaletli hoca, geçmişleriyle yüzleşir. Adaletli, neden Ferda’dan ayrı kalmak zorunda kaldığını ona anlatır.
Nazlı, Ali’ye çok kızmasına karşın onun kapısının önüne ellerinde balonlarla gelmesinden sonra sabredemeyip onuyu uzlaş. Ali, Nazlı’nin kendisine aldığı armağanı kabul edip ona çok hoş bir piknik sofrası hazırlar.

Mucize Hekim 33. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Adaletli Hoca Ali’nin Mapusa Girmesini İstemiyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu