Medya

Mucize Doktor 33. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Adil Hoca Ali’nin Hapse Girmesini İstemiyor!

Fox Tv’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Mucize Hekim, 32. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Adaletli hoca, operasyondan çıktıktan sonra bir tarafı felç kalıyor. Tanju, Adaletli hocanın beynine elektro şok uygulamak istiyor. Ferda ise, babasının kendisini beğendiğinden emin olamıyor. Bunu kavrayan Ali, Ferda bütün İstanbul’u terk etmek üzereyken ambulansla Adaletli hocayı kızıyla konuşturmayı başarıyor. Adaletli, kızını gitmemesi için elinden geleni yapıyor.
Mucize Hekim 33. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Adaletli hoca, Ali’nin mapusa girmesini istemiyor.

Perşembe Dizileri 2020

Adaletli Hoca Ali’nin Mapusa Girmesini İstemiyor!

Mucize Hekim 33. kısım 1. fragmanında; Ali’nin davası onun aleyhinde sonuçlanıyor. Adaletli hoca, otopsinin yinelenmesini istiyor. Tanju ise, taşın altına elini atan Adaletli hocanın zanlı gidişata düşmesine izin vermeyeceğini açıklıyor. Ali ortadan kayboluyor.
kısım 1. fragmanı….

MUCİZE HEKIM 32. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Ali, Kıvılcım’ın bebeğini alabilmek için işinden istifa ediyor. Ama Ferman’ın ısrarı ve onu kaybetmek istemeyen Beriz, bebeği sahipleniyor.
Ancak bir tarafı felç kalıyor. Ferman, Adaletli hocayı kurtarmak için beynine elektro şok uygulamaları gerektiğini açıklıyor.

Tanju ise, kendisinin yeni baş doktor olduğunu, Adaletli hocanın hasta olmadan evvel istifasını verdiğini onlara anımsatıyor. Ferda, bir cinsli babasıyla yakınlaşamıyor. Hep onun kendisini değil başkalarını hoşlandığını düşünüyor ve oradan bir an önce gitmek istiyor. Ali, gidişatı bilip Adaletli hocayı, ambulansa koyup Ferda’nın hava limanına gideceği taksinin önünü çeviriyor.

Ferman, Beliz’i ikna ediyor ve bebeğe sahip çıkıyorlar.
Ferda ile Adaletli hoca, geçmişleriyle yüzleşiyor. Adaletli, neden Ferda’dan ayrı kalmak zorunda kaldığını ona anlatıyor. Ferda, ona bir kere de olsa şans tanımak istendiğini açıklıyor.

Ali ile Nazlı’nın arası, Kıvılcım’ın bebeği suratından açılıyor. Nazlı, Ali’ye çok kızmasına karşın onun kapısının önüne ellerinde balonlarla gelmesinden sonra direnemeyip onuyu uzlaş. Ali, Nazlı’nin kendisine aldığı armağanı kabul edip ona çok hoş bir piknik sofrası hazırlıyor.
Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ferman Ferda’dan Sağlık Kurumunda Kalmasını İstiyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu