Mucize Doktor 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferman Ferda’dan Hastanede Kalmasını İstiyor!

Takip Et:
Mucize Doktor 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferman Ferda’dan Hastanede Kalmasını İstiyor!
Mucize Doktor 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferman Ferda’dan Hastanede Kalmasını İstiyor!

Fox Tv’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Mucize Hekim, 32. kısmıyla 8 Ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ali, Tanju’ya istifa ettiğini açıklar. Ferman Ali’ye, onunla çalışmanın çok hoş olduğunu açıklayıp vedalaşır. Adaletli hoca, kendisine kazanç. Sağlık Kurumuna gelen bir kız çocuğu, geçirdiği operasyonlardan sonra bacaklarının daha önceki sıhhatine kovuşacağından ümidini keser ve bacaklarının kesilmesini ister. Sağlık Kurumu, bu vaziyette Ali’ye lüzum dinleyecek mi? Mucize Hekim 32.
fragmanı yayınlandı. Ferman, Ferda’dan sağlık kurumunda kalmasını istiyor.

Perşembe Dizileri 2020

Ferman Ferda’dan Sağlık Kurumunda Kalmasını İstiyor!

Mucize Hekim 32. kısım 2. fragmanında; Ali, saklıca Kıvılcımın bebeğini bakmaya gidiyor ve onu orada bırakmayacağını açıklıyor. Öte yandan Ferman, bebeği almak için başvuruda bulunuyor. Beliz ile arası bozuk olan Ferman, Ferda’dan sağlık kurumunda kalmasını istiyor.
Ferman’ın, bebeği alma müracaatı ret ediliyor. Ali, sağlık kurumuna geri dönüyor.

İşte Mucize Hekim 32. kısım 2. fragmanı….

MUCİZE HEKIM 31. KISIMDA BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Ferda, uzun süredir babasından ayrı olduğu için ona içten içe hiddet dinler ve onun operasyon olması için onay vermez.
Ferda, bu konuşmadan sonra babasının operasyonu için imza vermeye razı olur. Adaletli hocanın operasyonu bütün 24 saat sürer.

Öte yandan Doruk Ali’ye, bir bakışta herkesin röntgenini çekebildiğini bildiğini, kendisininkini de sürüklemesini ister. Ali ise ona, göründüğü gibi olmadığını acı çektiğini açıklar. Takım canla başla onu kurtarmak için çalışır. Sonunda, Adaletli hocanın beynindeki ur alınır. Ferman hoca, ne kadar konuşsa da Beliz’i Kıvılcım’ın bebeğini yollamaması için onu razı edemez.

Beliz, bebeği çocuk esirgeme müessesesine vermeye karar verir.
Ali, otomobilin önüne kendisini atıp o bebeği götürmelerine izin vermeyeceğini söyler. Ferman, Ali’yi ikna etmek için Adaletli hocanın gidişatının kötüleştiğini açıklar. O sırada Ali’nin usuna bebeği yollamamak için bir fikir kazanç. Bakalım, Ali bebeğin evlatlık verilmemesi için ne yapacak?

Mucize Hekim 32. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ali İşinden İstifa Ediyor!.