Mucize Doktor 32. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali İşinden İstifa Ediyor!

Takip Et:
Mucize Doktor 32. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali İşinden İstifa Ediyor!
Mucize Doktor 32. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali İşinden İstifa Ediyor!

Fox Tv’nin hoşlanılan dizisi Mucize Hekim, merakla beklenen 31. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ali, Ferda’yla duygusal bir konuşma yapıyor ve onun babasının operasyonuna onay vermesini sağlıyor. Adaletli hocanın beynindeki ur 24 saat süren bir operasyonla alınıyor. Beliz, Kıvılcım’ın bebeğini istemiyor ve onu evlatlık verilmek üzere yetimhaneye veriyor. Ali, bebeğin gitmesini istemiyor ve otomobilin önüne uyuyor. O sırada Adaletli hocanın rahatsızlandığını biliyor.
Mucize Hekim 32. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ali işinden istifa ediyor. Tanju onu, geri işe alacak mı?

Perşembe Dizileri 2020

Ali İşinden İstifa Ediyor!

Mucize Hekim dizisinin 32. kısım 1. fragmanında; Ali, Tanju&ya istifa ettiğini açıklıyor. Ferman Ali’ye, onunla çalışmanın çok hoş olduğunu açıklayıp vedalaşıyor. Adaletli hoca, kendisine geliyor. Sağlık Kurumuna gelen bir kız çocuğu, geçirdiği operasyonlardan sonra bacaklarının daha önceki sıhhatine kovuşacağından ümidini kesiyor ve bacaklarının kesilmesini istiyor.
kısım 1. fragmanı….

MUCİZE HEKIM 31. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Ferda, uzun süredir babasından ayrı olduğu için ona içten içe hiddet dinlediği için onun operasyon olması için onay vermiyor.
Ferda, bu konuşmadan sonra babasının operasyonu için imza vermeye razı oluyor. Adaletli hocanın operasyonu 24 saat sürüyor.

Öte yandan Doruk Ali’ye, bir bakışta herkesin röntgenini çekebildiğini bildiğini, kendisininkini de sürüklemesini istiyor. Ali ise ona, göründüğü gibi olmadığını acı çektiğini açıklıyor. Takım canla başla onu kurtarmak için çalışıyor. Sonunda, Adaletli hocanın beynindeki ur alınıyor. Ferman hoca, ne kadar konuşsa da Beliz’i Kıvılcım’ın bebeğini yollamaması için razı edemiyor.

Beliz, bebeği çocuk esirgeme müessesesine vermeye karar veriyor.
Ali, otomobilin önüne kendisini atıp o bebeği götürmelerine izin vermeyeceğini söylüyor. Ferman, Ali’yi ikna etmek için Adaletli hocanın vaziyetinin kötüleştiğini açıklıyor. O sırada Ali’nin usuna bebeği yollamamak için bir fikir geliyor. Bakalım, Ali bebeğin evlatlık verilmemesi için ne yapacak?

Mucize Hekim 31. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ali Kıvılcım’ın Bebeğinin Sevk Edilmesini İstemiyor!.