Mucize Doktor 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ali Kıvılcım’ın Bebeğinin Gönderilmesini İstemiyor!

Takip Et:
Mucize Doktor 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ali Kıvılcım’ın Bebeğinin Gönderilmesini İstemiyor!
Mucize Doktor 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ali Kıvılcım’ın Bebeğinin Gönderilmesini İstemiyor!

Fox Tv’nin hoşlanılan dizisi Mucize Hekim, merakla beklenen 31. kısmıyla 1 Ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ferda, sağlık kurumunda kendisini ilgilendirecek tek bir şey olduğunu, onun da Ali olduğunu söyler. Beliz, Kıvılcım’ın bebeğinin evlatlık verilmesi istediğini açıklar. Ferman ise, Beliz’in bu kararına karşı çıkar. Hatta onun suratına bakmayacağını söyler. Adaletli hoca, fenalaşıyor ama Ferda, hala imza vermemekte ısrar eder. Onun kendisinin değil Ali’nin babası olduğun açıklar.
kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ali, Kıvılcım’ın bebeğinin evlatlık verilmesini istemiyor.

Perşembe Dizileri 2020

Ali Kıvılcım’ın Bebeğinin Sevk Edilmesini İstemiyor!

Mucize Hekim 31. kısım 2. Fragmanında; Ali, Ferman’ın kurtarılacağını bilince çok mutlu oluyor. Ferda, Selvi’nin babasının kız dostu olduğunu biliyor. Beliz, Kıvılcım’ın bebeğini kabul etmiyor ve onu evlatlık verilmek üzere yolluyor.
Beliz, kararından son anda vazgeçecek mi?

İşte Mucize Hekim 31. kısım 2. fragmanı…

 

MUCİZE HEKIM 30. KISIMDA BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Adaletli hoca, Tanju’ya daha evvel Ali için kefil olmuş ve onun bir daha sağlık kurumuna hasar verecek bir tutumu olursa.
Ali, Kıvılcım’ın yaşamını değil bebeğin yaşamını kurtardığı için duruşmalık olunca, istifasını yazıp Tanju’nun masasına koyar. Ali’nin haklı olduğun kanıtlamak için elinden geleni yapar.

Ama birden fenalaşıp yere yığılır. Adaletli hoca, hasta olmadan evvel bir vekalet yazıp kendisine bir şey olursa tüm mesullüğü Ali’ye verdiğini yazan bir vekalet bırakır. Sağlık Kurumuna gelen iki sevgili kaza yapar. Adamın evli olması ve karısının gelmesi büyük gerilim yaratır.
Tek çözüm onun ailesinden birinin imzasına kalır. Beriz, çocukluk dostu olan Ferda’yı arayıp acilen gelmesini ister. Zamanla yarışan takım, ameliyathaneyi hazırlayıp Ferda’nın imzasını bekler. Ama Ferda, babasının operasyonuna onay vermediğini açıklar.

Mucize Hekim 31. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ferda Babasının Operasyonuna Onay Verecek Mi?.