Mucize Doktor 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ferda Babasının Ameliyatına Onay Verecek Mi?

Takip Et:
Mucize Doktor 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ferda Babasının Ameliyatına Onay Verecek Mi?
Mucize Doktor 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ferda Babasının Ameliyatına Onay Verecek Mi?

Fox Tv’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Mucize Hekim, 30. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ali, Kıvılcım’ın ölümüyle yargılanıp duruşmalık oluyor. Adaletli hoca, onun haklı olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapıyor. Ama birden kızının hayalini bakıp fenalaşıyor. Beyninde ur olduğu anlaşılan Adaletli hoca, tüm kararı Ali’ye bırakmıştır. Ali’nin davası sürdüğü için Tanju, onun fikrini bile istemiyor.
Ferda, geliyor ama babasının operasyonuna onay vermek için imza atmıyor. Mucize Hekim 31. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ferda, babasının operasyonuna onay verecek mi?

Perşembe Dizileri 2020

Ferda Babasının Operasyonuna Onay Verecek Mi?

Mucize Hekim 31. kısım 1. fragmanında; Ferda, sağlık kurumunda kendisini ilgilendirecek tek bir şey olduğunu, onun da Ali olduğunu açıklıyor. Beliz, Kıvılcım’ın bebeğinin evlatlık verilmesi istediğini açıklıyor.
Hatta onun suratına bakmayacağını söylüyor. Adaletli hoca, fenalaşıyor ama Ferda, hala imza vermemekte ısrar ediyor. Onun kendisinin değil Ali’nin babası olduğun açıklıyor.

İşte Mucize Hekim 31. kısım 1. fragmanı….

MUCİZE HEKIM 30.
başhekimlikten istifa edeceğini açıklamıştı. Ali, Kıvılcım’ın yaşamını değil bebeğin yaşamını kurtardığı için duruşmalık olunca, istifasını yazıp Tanju’nun masasına koyuyor. Ali’nin haklı olduğun kanıtlamak için elinden geleni yapıyor.

Ama birden fenalaşıp yere yığılıyor. Adaletli hoca, hasta olmadan evvel bir vekalet yazıp kendisine bir şey olursa tüm mesullüğü Ali’ye verdiğini yazan bir vekalet bırakmıştır. Sağlık Kurumuna gelen iki sevgili kaza yapıyor.
Adamın felçli kalabileceğini dinleyen sevgili, ondan vazgeçiyor.

Adaletli hocayı kurtarmak için çözümler üreten Ali’yi Ferman hoca ve Tanju dinlese de onun duruşmalık olduğu için onay vermesini istemiyor. Tek çözüm onun ailesinden birinin imzasına kalıyor. Beriz, çocukluk dostu olan Ferda’yı arayıp acilen gelmesini istiyor. Zamanla yarışan takım, ameliyathaneyi hazırlayıp Ferda’nın imzasını bekliyor. Ama Ferda, babasının operasyonuna onay vermiyor.
Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ali Adaletli Hocayı Kurtaracak Bir Yol Tespit Ediyor!.