Magazin

Muazzez Ersoy’dan Seda Sayan’a Gönderme

Muazzez Ersoy’dan yollamalı paylaşım. Muazzez Ersoy Seda Sayan’a yollama mı yaptı? Seda Sayan daha önceki zamanlarda yaptırdığı estetik ile gündeme gelmişti. Muazzez Ersoy’un yaptığı paylaşımı Seda Sayan’a yollama olarak açıklayan takipçiler oldu. Ayrıntılar haberimizin devamında…

Muazzez Ersoy Kimdir?

Seda Sayan Kimdir?

Muazzez Ersoy: Kendine Benzemek Ne Hoş

Muazzez Ersoy’dan yollamalı paylaşım geldi.
Sanatçı resmini “Kendine benzemek ne hoş; filtresiz” anekdotu ile paylaştı. Takipçileri tarafından alkış yağmuruna yakalanan resme bazı takipçileri “Seda Sayan’a yollama yapıyor” yorumunda bulundu.

muazzez-ersoy

Seda Sayan daha önceki zamanlarda dünyada çok moda olan ‘Fransız Askısı’ ismi verilen bir operasyonla suratını gerdirdi.
Yaptırdığı operasyon sonrası sosyal medya hesabından yeni görüntüsünü paylaşan Seda Sayan resmini yorumlara kapatması dikkatlerden kaçmamıştı.

Muazzez Ersoy ve Emre Altuğ ‘dan George Clooney Yorumu

Seda Sayan’ın estetik sonrasındaki görüntüsü bir çok birey tarafından şov dünyasının ünlü adlarından Rodrigo Jessica Alves’in görüntüsüne benzetildi. Rodrigo Jessica Alves Türkiye’ye sık sık gelip estetik operasyonlar geçiren ünlü ad ile Seda Sayan arasındaki eşlik çok konuşuldu.

Muazzez Ersoy’un sosyal medya üzerinde yaptığı manidar paylaşımının üzerine Seda Sayan’a yollama olarak açıklayan bir takipçiye Seda Sayan “Gerdirip gerdirip söylemeyenler… Ah hekim Serdar, kimlere elin değmedi ama söyleyemezler” cevabını verdi.

Seda Sayan’dan ‘Fransız Askısı’ İmajı!

Şu gizemeler Açıklamazsam Olmaz programının sunuculuğunu yapan Seren Serengil sosyal medya hesabından Seda Sayan’ın kendisine benzetildiği dile getiren bir paylaşımda bulunmuştu.
Seda Serengil” anekdotunu düşerek paylaşmıştı.

Seren Serengil kimdir?

seda-sayan

 

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu