Muazzez Ersoy ve Emre Altuğ ‘dan George Clooney Yorumu

Takip Et:
Muazzez Ersoy ve Emre Altuğ ‘dan George Clooney Yorumu
Muazzez Ersoy ve Emre Altuğ ‘dan George Clooney Yorumu

Evvelki gün  Muazzez Ersoy ve Emre Altuğ ile Etiler’de beraber görüntülendi. Gazetecilerin Muazzez Ersoy ve Emre Altuğ’a dünyaca ünlü George Clooney’in en yakın 14 dostuna 1’er milyon dolar armağan ettiği andırdırması üzerine Muazzez Ersoy “Ben de bir sahneden veya bir filmden 30-40 milyon dolar alırsam yapacağım. Sözüm olsun” dedi.

Emre Altuğ Kimdir?

Muazzez Ersoy Kimdir?

Muazzez Ersoy ve Emre Altuğ Karşılaşması

Evvelki gün Etiler’de beraber görüntülenen Muazzez Ersoy ve Emre Altuğ gazetecilerle sohbet etti.
O sırada buraya uğrayıp, bir ‘Merhaba’ diyeyim dedim. Burası amcamın yeri. Muazzez Hanım’ı bakınca onunla da merhabalaşmadan geçemedim. Kendisini çok beğenirim” dedi ve gözlük mağazasında karşılaştıklarını dile getirdi.

Muazzez Ersoy önceki günlerde gözleri yaşlı görüntülenmişti. Beğenilen sanatçı mevzu ile alakalı “Bu aylar benim alerji mevsimim. İlkbahar ve güz benim öyle oluyor” dedi.

MUAZZEZ ERSOY SIDIKA’NIN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

Bodrum’da yaptığı tatilden yeni dönen Ersoy, “Tatile azıcık geç çıkmıştım.
Pandemiden dolayı konserler, organizasyonlar, her şey iptal olduğu için bol bol oturuyoruz. Bazen müzik dinliyorum, film seyrediyorum, en çok da haberleri izliyorum” dedi.

Muazzez Ersoy maske kullanımı ve sosyal mesafe kaidelerine uymayanlar için şu sözleri açıkladı;

“Bazı sorumsuz insanlarımız tarafından maske, sosyal mesafe ve hijyen ihlal edilince olaylar arttı ve buna karşılık bu yasaklar geldi. Şayet maskemize, sosyal mesafemize dikkat edersek en azından birtakım yasakların gelmesini sınırlayabiliriz.
Sözüm olsun. Onlar Amerika’da bir film sürüklüyorlar. Film başına 40-50 milyon dolar alıyorlar. Ben de sahneden ya da filmden öyle bir para alırsam 30 şahsa yaparım” yorumunda bulunurken Emre Altuğ ise “Ben de önüme gelene dağıtırım” dedi.

.