MUAZZEZ ABACI’DAN BÜLENT ERSOY AÇIKLAMASI!..

Takip Et:

Sevgili Dostlarım

Geçtiğimiz  cumartesi  gecesi, uzunca bir süre hazırlıkları yapılan “Devler Sahnesinde / Özlediğimiz Türk Sanat Müziği Şarkıları” adlı konserimizi sevgili dostum, arkadaşım Bülent Ersoy  ve Türk sanat müziğine büyük hizmetleri ve  emekleri olan değerli sanatçı arkadaşlarım, dostlarım Ayşe Taş, Neşe Can, Mustafa Sağyaşar, Kutlu Payaslı, Zekai Tunca ve Ali Şenozan ile birlikte başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Konsere emeği geçen herkese, salonu dolduran Türk sanat müziği severlere ve konserimizi ilgi ile takip eden, öncesinde ve sonrasında haberleri ile destek veren tüm basın mensupları dostlarıma, arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Konserimizi sayfalarının manşetlerine taşıyan ve  sanata ve sanatçıya yüksek değer veren basın mensubu dostlarımızın haberlerinin yanı sıra hiçbir gerçekliği olmayan, yanlış duyum veya bilgi ile başarılı çalışmamızı gölgeleyen sözde “kulis kavgası ve sahnede barışma” içerikli yayınlanmış haberler tamamen gerçek dışı ve hayal ürünüdür.

Tüm sanatçı arkadaşlarımız ve diğer dostlarımız ile kuliste konser öncesi ve sonrası çok heyecanlı, keyifli, eğlenceli dakikalar yaşadığımızın altını özellikle çizmek isterim. Böylesine tarihi bir kadro ile yapılan bu çalışma, asılsız haberlerle gölgelenmiştir. Çıkan asılsız dedikodu haberlerinden büyük üzüntü duyduğumu belirtir sevgi ve saygılarımı sunarım…

Muazzez ABACI