MSG’DEKİ BAŞKANLIK SAVAŞINDA DEV POLEMİK! GARO MAFYAN CANDAN’A KARŞI!..

Takip Et:

Garo Mafyan'ın "Kandırıldı. Genel kurulda gerekli cevabı vereceğim" dediği Candan Erçetin’den videolu yanıt geldi.

 

Garo Mafyan, MSG’deki değişimde Sezen Aksu ve Candan Erçetin’in etrafındakiler tarafından kandırıldığını iddia etti. Mafyan, “Sezen Aksu ve Candan Erçetin etrafındakiler tarafından kandırıldı. MSG'nin etik kurallarına saygımdan dolayı susuyorum. Ancak genel kurul salonunda kendilerine bu asılsız karalamalarının cevabı verilecektir” diye konuştu.

 

Garo Mafyan, MSG’deki üç yönetim kurulu üyesinin, kuruluşun tüm özel konularını dışarıya taşıdığını ve karalama kampanyası başlattığını iddia ederek, “Ben daha seçim tarihi bile vermeden karalamalarla süsledikleri kampanyalarına başladılar. Kendilerini yeni bir oluşummuş gibi göstermeye çalışan bu arkadaşlarımız; daha önce de yönetim kurulunda listeme almadığım bazı isimlerle iş birliği yaparak basında ve sosyal medyada yalan ve yanlış bilgilerle kampanyalarına devam ettiler. MSG'nin çok büyük önem verdiği üyelerin en gizli kişisel verilerini, bilgimiz dışında ele geçirdiler ve bu bilgileri kampanya için kullanılmak üzere bir ajansa verdiler. Bu ajans yoluyla da karalamalar yapmaya devam ettiler. Bu affedilemez, hukuk dışı konuyla ilgili adli işlem başlattık” dedi.

 

ERÇETİN’DEN VİDEOLU YANIT!

 

Candan Erçetin ise Gara Mafyan’ın söylemlerinden sonra video yayınladı. Usta sanatçı yayınladığı videoda, “Seçimden seçime aranan üye olmak, size kendinizi nasıl hissettiriyor? Ya da bir ticari sözleşme yapacağınız zaman, meslek birliğinizden hukuki destek alabiliyor musunuz? Veya başınız herhangi bir konuda sıkıştığında ilk başvuracağınız yer, ait olduğunuz meslek birliği mi? MSG Değişim Hareketi olarak, çok önem verdiğimiz bir konu da hali hazırda var olmayan üye ilişkilerini geliştirmek. Bize katılın! Çünkü MSG için şimdi değişim zamanı” ifadelerini kullandı.