Miray’dan Kubilay’a ikinci şans!

Ayrılıkları uzun süre magazin gündeminden düşmeyen Miray Daner ve Kubilay Aka çiftinin yeniden bir araya geldiği öne sürüldü...

Takip Et:

Netflix’in yeni dizisi Aşk 101’le izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan Kubilay Aka, yaz boyu özel hayatıyla magazin gündeminden düşmedi. 2 yıldır kendisi gibi oyuncu olan Miray Daner ile sevgili olan Aka, birkaç ay önce bir açıklama yaparak güzel oyuncu ile ayrıldıklarını sosyal medyadan yaptığı bir açıklamayla duyurmuştu. Magazin dünyasının gözde genç çiftleri arasında yer alan ikilinin ayrılığı herkesi şaşırtmıştı. Oyuncu çift, ayrılıktan bir hafta önce menajer Ayşe Barım’ın doğum günü partisine katılmıştı.

Kubilay Aka’nın Miray Daner’den ayrılır ayrılmaz Hilal Altınbilek olduğu iddia edilen bir kadınla samimi bir şekilde görüntülenmesi gündemde bomba etkisi yaratmıştı. İhanet iddiaları gün yüzüne çıktı. Uzun süre bir konuşmamayı tercih eden taraflar, daha sonra ise net bir açıklama yapmamıştı. Kubilay Aka’nın son olarak adı Aşk 101 dizisinde beraber oynadığı Bade İşçil ile anılmıştı.

Kubilay Aka’nın bir yandan adı farklı isimlerle anılırken bir yandan da eski aşkı Miray Daner ile barışmaya çalıştığı konuşuluyordu. Bu iddialar konuşulmaya devam ederken Miray Daner, Kubilay Aka’yı sosyal medyada takip etmeyi bırakmıştı. Daner’i takip etmeye devam eden Aka, Hilal Altınbilek’i silmişti.

KUBİLAY’IN EVİNE GİRERKEN GÖRÜLDÜ’ İDDİASI

Bugün 2. Sayfa programının iddiasına göre; Kubilay Aka ve Miray Daner barıştı. Hatta güzel oyuncu, ex aşkı Kubilay Aka’nın evine girerken görüldü. İhanet iddiasıyla başlayan süreç, barışma ile son buldu mu henüz bilinmiyor. Ne Miray Daner ne de Kubilay Aka iddialar hakkında bir açıklama yapmadı.