Miray Daner’den ‘Yıkılmadım, ayaktayım’ mesajı!

Kubilay Aka ile 2.5 yıl süren ilişkisi Hilal Altınbilek yüzünden bittiği iddia edilen Miray Daner, 1.5 ay sonra sosyal medyaya döndü. Genç oyuncu, paylaştığı fotoğrafla keyfinin yerinde olduğunu gözler önüne serdi...

Takip Et:

Magazin dünyasının gözde çiftleri arasında gösterilen Kubilay Aka ve Miray Daner, 2.5 yıllık ilişkilerine temmuz ayı sonunda nokta koymuştu. Ayrılık sonrası açıklama yapan ünlü oyuncu Kubilay Aka, ayrılıklarını ihanetle alakalı olmadığı ve Miray Daner’i hep seveceğini söylemişti. Aka, yaptığı açıklamadan saatler sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha’sı Hilal Altınbilek ile Emirgan’da bir mekana el ele girerken görülmüştü.

Gündeme bomba gibi düşen olay sonrası Miray Daner ve Kubilay Aka’nın Hilal Altınbilek yüzünden ayrıldığı konuşulmaya başlamıştı. Bu zamana kadar aşk üçgeninden sadece Altınbilek iddialara cevap vermişti. Ünlü oyuncu, haberleri yalanlarken gergin tavırlarıyla dikkat çekmişti.

MİRAY’IN KEYFİ YERİNDE

Ayrılık sonrası ortalarda gözükmeyen ve sosyal medyaya da küsen Miray Daner, 1.5 ay sonra Instagram’a döndü. Güzel oyuncu, gülerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Takipçileri Daner’in fotoğrafına “Kubilay ne kaybettiğini görsün!”, “Özlemişiz!” şeklinde yorumlar yaptı.