Miray Daner’den Kubilay Aka’ya barış şartı!

Ağustos ayında 2.5 yıllık ilişkilerini sonlandıran Miray Daner ve Kubilay Aka çiftinin ilişkilerine bir şans daha verdiği öne sürüldü...

Takip Et:

2. Sayfa programının haberine göre; 4 ay önce 2.5 yıllık ilişkilerine nokta koyan Kubilay Aka ve Miray Daner çifti barıştı. Ayrıldıkları dönem, Kubilay Aka’nın Miray Daner’i Hilal Altınbilek ile aldattığı haberleri uzun süren magazin manşetlerinden düşmemişti. Kubilay Aka’nın barışma isteği karşısında bir şart koşan Miray Daner, ilişkiye ikinci bir şans verdi. Kubilay Aka, Miray Daner’in şart koştuğu menajeri ile iş ilişkisini sonlandırdı. Bununla da kalmayan Aka, ünlü olmasında büyük emeği olduğu bilinen menajerini sosyal medyada da takip etmeyi bıraktı.

NE OLMUŞTU?

Vatanım Sensin isimli dizinin setinde tanışan genç oyuncular Miray Daner ve Kubilay Aka birkaç ay önce ayrıldı. Ayrılık sonrası açıklama yapmayan Daner, önceki gün Şükran Ovalı ve Onur Saylak’ın yeni oyunu ‘Evlat’ı seyretmeye gitti. Oyun öncesi magazin muhabirlerinin soruları yanıtlayan güzel oyuncu, Kubilay Aka ile biten ilişkisi ve ihanet iddiaları hakkında konuşmamayı tercih etti. Ayrıca Daner, mutlu ve iyi olduğunu da dile getirdi.

Uzun yıllardır birlikte olan ve ilerde evlenmeleri beklenen Miray Daner ve Kubilay Aka, özellikle sosyal medya paylaşımlarıyla ve birbirlerine yaptıkları yorumlarla ilişkilerine hayran bırakıyordu. Öncesinde hiç ayrılık sinyalleri vermeyen iki ünlü oyuncunun bir anda ayrılması herkesi şoke etmişti. Ayrılık açıklamasını Instagram hesabından yayınlayan taraf olan Kubilay Aka, Miray Daner’i sevmeye devam edeceğini ve ayrılıklarının 2’nci şahıslar yüzünden olmadığını söylemişti. Aka’nın bu açıklamayı yapmasının hemen ardından Hilal Altınbilek olduğu iddia edilen bir kadınla görüntülenmesi aldatma haberlerinin çıkmasına neden olmuştu.

Aşkın üçgeninde yer alan taraflar, uzun süre konu hakkında açıklama yapmazken ilk yorum Hilal Altınbilek’ten gelmişti. Gergin tavırlarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu iddiaları yalanlamıştı. Kubilay Aka ise basına konuşmak istemediğini gerekli açıklamayı Miray Daner’e yaptığından bahsetmişti. Ayrılık ve ihanet haberlerinden günler sonra Miray Daner, Kubilay Aka’yı takip etmeyi bırakmıştı. Kubilay Aka ise Hilal Altınbilek’i silmişti.