Miray Daner yakın çevresine konuştu!

Kubilay Aka-Miray Daner ayrılığı ve sonrasında Aka'nın Hilal Altınbile ile görüntülenmesi son günlerin en çok konuşulan magazin olayı. Bu aşk üçgeninde mağdur taraf olarak görülen Miray Daner, Aka ve Altınbilek hakkında yakın arkadaşlarıyla konuştu...

Takip Et:

Miray Daner ve Kubilay Aka çifti yaklaşık 2.5 yıl süren ilişkilerini geçtiğimiz günlerde sonlandırdı. İlişkilerini sürpriz bir şekilde noktalayan çiftin neden ayrıldığı merak konusu olurken Aka’nın Hilal Altınbilek ile el ele görülmesi magazin gündemine bomba gibi düştü. İhanet dedikoduları ayyuka çıkınca gözlerin çevrildiği ünlü oyuncular hiçbir açıklama yapmazken Miray Daner’in konuyu yakın çevresiyle konuştuğu iddia edildi.

“BANA ARKADAŞ OLDUKLARINI SÖYLEDİ!”

Eski aşkı Kubilay Aka ile bütün fotoğraflarını Instagramm hesabından silen 20 yaşındaki oyuncunun, Aka ve Altınbilek hakkında yakın çevresine “Birkaç kez sorduğumda bana arkadaş olduklarını çünkü menajerlerinin aynı olduğunu söylemişti. Hiç şüphelenmedim. Ta ki tanımadığım bir hesaptan gelen fotoğrafı görene kadar” şeklinde konuştuğu öne sürüldü.

Öte yandan Hilal Altınbilek’in eski sevgilisi ve Kubilay Aka’nın yeni başlayacağı dizideki rol arkadaşı Mert Yazıcıoğlu’nun bu duruma nasıl tepki verdiği merak konusu oldu.