Magazin

Miray Daner ve Kubilay Aka’dan ortak cevap!

Kubilay Aka son dönemde özel hayatında yaşadığı gelişmelerle magazin gündeminden düşmüyor. Kendisi gibi oyuncu olan Miray Daner ile ayrılması ve ardından Hilal Altınbilek ile görüntülenmesiyle gündeme bomba gibi düşen Aka, önceki akşam The Irıshman’in Türkiye’deki özel gösterimine katıldı. Film öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, ilk olarak film hakkında “Ben çok heyecanlıyım. Böyle dev isimlerin bir arada olduğu bir filmi önden izlemek çok güzel” şeklinde konuştu.

Film gösterimine yalnız gelen Kubilay Aka, yalnızlığının hatırlatılması üzerine “Her şey çok güzel gidiyor. Bu aralar biraz tekim…”  ifadelerini kullandı. Benzer bir soru Miray Daner’e de soruldu. Daner de eski aşkıyla benzer bir cevap vererek “Her şey çok yolunda. Mutluyum” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu