Miray Daner ve Kubilay Aka arasında neler oluyor?

Geçtiğimiz haftalarda 2.5 yıllık ilişkilerine son veren oyuncu çift Miray Daner ve Kubilay Aka'nın barıştığı öne sürüldü. İkilinin arasına Hilal Altınbilek'in girdiği konuşuluyordu...

Takip Et:

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen Miray Daner ve Kubilay Aka’nın 2.5 yıl süren ilişkisi temmuz ayının son günlerinde sürpriz bir şekilde son bulmuştu. Ayrılık açıklamasının yapan taraf olan Kubilay Aka, ayrılmalarına ihanetin neden olmadığının ısrarla altını çizmişti. Aka bu açıklamayı yaptıktan saatler sonra Emirgan’da bir mekana Hilal Altınbilek ile el ele girerken görülmüştü.

HİLAL ALTINBİLEK HABERLERİ YALANLAMIŞTI…

Aka’nın Daner’i Hilal Altınbilek ile aldattığı iddia edilmişti. Hatta Miray Daner’in yakın çevresine “Bu zamana kadar hiç şüphelenmedim. Sosyal medyadan gelen bir mesajla durumu öğrendim.” dediği iddia edilmişti. Konu hakkında uzun süre açıklama yapmayan taraflardan Hilal Altınbilek, görüntülendiği AVM’de gergin tavırları ile dikkat çekmiş ve çıkan haberleri yalanlamıştı.

BARIŞTILAR İDDİASI

Genç sevgililer Miray Daner ve Kubilay Aka’nın barıştığı iddia edildi. Hayranları, sosyal medyadan çifti veterinere girerken ve Kocaeli taraflarında gördüklerini yazdı.