Miray Daner sessizlik yeminini bozdu!

2.5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Kubilay Aka'dan geçtiğimiz aylarda ayrılan Miray Daner, önceki akşam ilk kez basının karşısına geçti...

0

Vatanım Sensin isimli dizinin setinde tanışan genç oyuncular Miray Daner ve Kubilay Aka birkaç ay önce ayrıldı. Ayrılık sonrası açıklama yapmayan Daner, önceki gün Şükran Ovalı ve Onur Saylak’ın yeni oyunu ‘Evlat’ı seyretmeye gitti. Oyun öncesi magazin muhabirlerinin soruları yanıtlayan güzel oyuncu, Kubilay Aka ile biten ilişkisi ve ihanet iddiaları hakkında konuşmamayı tercih etti. Ayrıca Daner, mutlu ve iyi olduğunu da dile getirdi.

Uzun yıllardır birlikte olan ve ilerde evlenmeleri beklenen Miray Daner ve Kubilay Aka, özellikle sosyal medya paylaşımlarıyla ve birbirlerine yaptıkları yorumlarla ilişkilerine hayran bırakıyordu. Öncesinde hiç ayrılık sinyalleri vermeyen iki ünlü oyuncunun bir anda ayrılması herkesi şoke etmişti. Ayrılık açıklamasını Instagram hesabından yayınlayan taraf olan Kubilay Aka, Miray Daner’i sevmeye devam edeceğini ve ayrılıklarının 2’nci şahıslar yüzünden olmadığını söylemişti. Aka’nın bu açıklamayı yapmasının hemen ardından Hilal Altınbilek olduğu iddia edilen bir kadınla görüntülenmesi aldatma haberlerinin çıkmasına neden olmuştu.

KUBİLAY AKA MAGAZİN GÜNDEMİNDEN DÜŞMÜYOR

Aşkın üçgeninde yer alan taraflar, uzun süre konu hakkında açıklama yapmazken ilk yorum Hilal Altınbilek’ten gelmişti. Gergin tavırlarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu iddiaları yalanlamıştı. Kubilay Aka ise basına konuşmak istemediğini gerekli açıklamayı Miray Daner’e yaptığından bahsetmişti. Ayrılık ve ihanet haberlerinden günler sonra Miray Daner, Kubilay Aka’yı takip etmeyi bırakmıştı. Kubilay Aka ise Hilal Altınbilek’i silmişti.

Miray Daner’den ayrıldıktan sonra magazin gündeminden düşmeyen Kubilay Aka, son olarak Love 101 dizisinde beraber oynadığı ve kendisinden 12 yaş büyük olan Bade İşçil ile görüntülenmiş ve aşk haberleri çıkmıştı. Aka, çıkan aşk haberlerini kesin bir dille yalanlamıştı.