Miray Daner, Kubilay Aka’nın izlerini siliyor!

İki gün önce yollarını ayıran Kubilay Aka ve Miray Daner'in ayrılık sebebinin Hilal Altınbilek olduğu iddia edilmişti. Magazin gündemine bomba gibi düşen ayrılık sonrası Miray Daner, Instagram'da Aka ile olan bütün fotoğraflarını sildi...

Takip Et:

‘Vatanım Sensin’ dizisinin setinde tanışan Miray Daner ve Kubilay Aka çifti, 2.5 yıl süren ilişkilerine iki gün önce nokta koymuştu. Ayrılık sonrası bir açıklama yayınlayan yakışıklı oyuncu, ayrılığın sebebinin ihanet olmadığının altını çizmişti. Bu açıklamadan saatler sonra Kubilay Aka ve Hilal Altınbilek’in Emirgan’da bir mekana el ele girdiği ve sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiği iddia edilmişti. Kubilay Aka-Miray Daner aşkının bitmesine Aka’nın yakın arkadaşı Mert Yazıcıoğlu’nun eski sevgilisi Hilal Altınbilek’in sebep olduğu konuşulmaya başladı.

FOTOĞRAFLARINI SİLDİ!

Ayrılık sonrası ilk gün eski sevgilisi ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından silmeyen Miray Daner, çıkan haberler sonrası Kubilay Aka ile olan bütün fotoğraflarını kaldırdı. Genç oyuncu, 2.5 yıllık aşkını takip etmeye devam ediyor. Kubilay Aka’nın ise Miray Daner ile olan fotoğraflarını silmediği görüldü. Aşk üçgeninde yer alan taraflar, çıkan fotoğraf ve haberler sonrasında sessizliğini korumaya devam ediyor.