Magazin

Miray Daner kendini toparladı!

2.5 yıldır birlikte olan Kubilay Aka ve Miray Daner, ilişkileri ile parmak ısırtan ünlü isimler arasındaydı. Sosyal medya üzerinden de aşklarını yaşayan iki ünlü isim paylaşımları ve birbirlerine yaptıkları yorumlarla ilişkilerine hayran bırakıyorlardı. Genç yaşlarına rağmen evlenecekleri dahi konuşulan ünlü çift, geçtiğimiz ay sürpriz bir şekilde yollarını ayırdı.

3 ÜNLÜ OYUNCU ARASINDAKİ AŞK ÜÇGENİ MAGAZİN GÜNEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞMÜŞTÜ…

Ayrılığın hemen ardından Kubilay Aka’nın bir diğer ünlü oyuncu Hilal Altınbilek ile Emirgan’da bulunan bir mekanda samimi bir şekilde görülmesi ihanet iddialarının ortaya atılmasına sebep olmuştu. Günlerce konuşulan aşk üçgeninde tek açıklama Altınbilek’ten gelmiş ve oyuncu haberleri yalanlamıştı.

MİRAY’IN ARTIK YÜZÜ GÜLÜYOR

Sosyal medyaya haftalar sonra dönen genç oyuncu Miray Daner, gülerken çekilmiş bir fotoğrafını yayınlamıştı. Eski aşkı Kubilay Aka’yı takip etmeyi de bırakan Daner, Instagram hesabını aktif kullanmaya başladı. Güzel oyuncu, yeni paylaştığı fotoğrafıyla moralinin iyi olduğunu gözler önüne serdi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu