Medya

Miray Daner, Helen karakteriyle Saygı dizisinde şaşırtmaya geliyor!

Bir vakittir çekimleri devam eden Saygı dizisinin yayın tarihinin belirli olmasıyla beraber coşku da arttı. Meraklılarının coşkuyla gözledikleri dizinin çıkışı, gerçeğinde Behzat Ç. dizisinden. Çünkü Ercüment Çözer karakteri orada yer alıyordu. Nejat İşler’in oynadığı bu karakter üzerine yeni bir dizi yazıldı ve 27 Ekim’de yayında olacak.

Dizi, dijital platform olan BluTV’nin özel yapımı. Bütün adı ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’.
Daha evvel Vatanım Sensin adlı dizide beraber oynayan genç ve galibiyetli iki adı bu kere apayrı iki karakterde izleyeceğiz.

Özellikle Miray Daner’in dizi için başkalaşımı ise çok afallattı. Sarı saçlı olan Daner’in saçlarının siyah olduğu ve kahküllü bir model yapıldığı bakılıyor. Ancak hayranları üzülmesin, Daner peruk kullanıyor. Helen karakteriyle dikkatleri yine sürüklemeye hazırlanan oyuncu, izleyiciyi de donakaltacak.

Miray Daner, dizinin afişinin sosyal medya hesabından paylaşarak “Hürmetler bizden” yorumuyla yayınladı.
Fenomen haline gelen Ercüment Çözer’i Nejat İşler ilk defa kendi kenti olan İstanbul’da bakacağımız dizinin öyküsünde; cemiyetteki dejenerasyon, sapkınlık ve makûslukların içine sıkışmış iki genç insanla ömrünü bu çabaya adamış Çözer’in yolları kesişiyor. Yayınlanan tanıtımda; Helen Miray Daner ve Savaş Boran Kuzum başlarına gelen vakalar nedeniyle hakın elinden kaçanların peşine düşmeye karar verir.

Yayınlanan son tanıtım:

Bunu bilen Ercüment Çözer ise hürmetsizlere savaş açan bu ikiliye kendini polis olarak tanıtarak onların güvenini kazanmaya çalışır.
Inter Medya yapımcılığındaki dizinin senaryoculuğunu Ercan Mehmet Erdem üstlenirken, rejisör koltuğunda Ali Taner Baltacı oturuyor.

İşte Boran Kuzum’un paylaşımı:

27.10.2020
Hürmet düzendir. Hürmet mühimdir. Beraber geri saymaya başlıyoruz. Zamana #HÜRMET duy. Onlar seni bekliyor. Kimseye söz verme.

Respect is order. Respect is crucial. The countdown has begun. #RESPECT time. They are waiting for you. Make no promises to anyone.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu