Miray Daner cici kız imajından Saygı dizisindeki sert rolüyle kurtulacak!

Takip Et:
Miray Daner cici kız imajından Saygı dizisindeki sert rolüyle kurtulacak!
Miray Daner cici kız imajından Saygı dizisindeki sert rolüyle kurtulacak!

Türkiye’nin önde gelen dijital platformlarından BluTV’nin özel yapımı, ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin 27 Ekim’deki yayınına geri sayım devam ediyor. Rol aldığı projelerde sergilediği performanslarla seyircinin alkışını kazanan Miray Daner’in dizide yaşam verdiği ‘Helen’ karakterinin ‘hak’ çabası yeniden çok konuşulacak.

BluTV özel yapımı ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin genç ve galibiyetli oyuncusu Miray Daner’in projede canlandıracağı ‘Helen’ karakterinin öyküsü izleyenlere bir yandan her gün yaşanan acı vakaları anımsatırken, bir yandan da karakterin çıkacağı hak arayışı yolculuğuna şahitlik ettirecek.

Helen, başına gelen vakaların ardından Savaş’la Boran Kuzum beraber cemiyet kumpasını bozan ancak cezalandırılmayan bireylere karşı büyük bir gayret içine girecek.
Azıcık kendimiz, azıcık dostumuz, azıcık sebeplerini, hayatını denetlediğimiz caddedeki o kız. Ayrılınmış bir ailenin çocuğu. O dağılınmışlığın içinden götürdükleriyle kendine bir şahsiyet, bir karakter, bir ben yaratmaya çalışan biri, hür bir ruh. Yaşama karşı yerini zamanla hiddetin alacağı küskünlükleri var. Hemen Herkesin başkaldırı ettiği vaziyetlere tepkili ama çoğumuzdan da değişik. Helen, başkaldırılarını kendi hak arayışına yansıtıyor. Bu arayışta yavaş yavaş kendini tespit ediyor.”

Zaferli oyuncu ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nde izleyiciyi etkileyecek noktaları da; “Cemiyet olarak problemlerimizi anlatıyor senin, benim değil bizim, hepimizi problemlerimizi… Saygısızlıkları, haksızlıkları, hak sistemini, yaşam hakkını, erkek şiddetini konuşurken; “Ben olsam var ya, benim başıma gelecek var ya, benim hoşlandığım birinin başına gelse var ya!” cümlesindeki “var ya’nın” seyirciye sunumu.