Mine Tugay’ın projesi yoksa da tembellik de yapmıyor!

Takip Et:
Yasemin Allen kedi kız oldu, Mine Tugay sevdiğini fona koydu, Hande Doğandemir derine daldı…
Yasemin Allen kedi kız oldu, Mine Tugay sevdiğini fona koydu, Hande Doğandemir derine daldı…

Magazinn /Ayrıntı – Ekranlara son olarak Kanal D’de yayınlanan Gaddar İstanbul dizisi ile gelmişti Mine Tugay. Bu kere izleyiciye bir ters köşe yaparak ‘makûs bayan’ rolüyle ekranlardaydı. Şeniz karakteriyle hem izleyenleri oldukça geren hem de oyunculuğuyla yeniden alkış topladığı bir işe imzalaydı.

Dizinin finalinin ardından tatile çıkan oyuncu, uzun zaman tatil yaptı. Mine Tugay, sosyal medyayı da etkin kullanan adlar arasında.
Yeni sezonda bir projede yer alıp almayacağı merak ediliyor.

Şu ana kadar oyuncunun yeni bir projesi ile alakalı rastgele bir bilgi yok. Hayranları onu bir başka işte bakmak için sabırsızlanıyor. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ise büyük bir alkış ile karşılanıyor takipçileri tarafından.

Mine Tugay, son olarak spor yaparken çekilen bir resmini paylaştı. Oyuncunun şu gizemeler projesi olmayabilir ama üşengeçlik de yapmıyor. Spor yaparak formunu gözeten oyuncu, aynı sıhhatine de dikkat ettiği iletisini veriyor.
Dolayısıyla onu her zaman dinamik ve sıhhatli yakalamak ehemmiyetli. Bu disiplini sağlayan adlardan birisi olduğunu da Mine Tugay bu paylaşımıyla gösteriyor…

Miskinlik yok😀

.