Medya

Mine Tugay ve Selin Şekerci’nin şuh pozuna düşen düşene!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Ekranlara en son geçtiğimiz sezon final yapan Kanal D’nin Gaddar İstanbul dizisiyle gelmişti Mine Tugay. Oyuncu, bu defa izleyiciyi afallatmış ve Şeniz karakteriyle ‘makûs bayan’ rolünde yer almıştı. Zaferli oyunculuğuyla rolüne herkesi inandırmayı da başaran Tugay’ın yeni sezonda ekrana dönüp dönmeyeceği merak mevzusu.

Tugay, yaz sezonunda tatilden bol bol bikinili, mayolu pozlar verirken, aynı zamanda takipçilerini de habersiz bırakmadı.
Oyuncunun elinde kahvesiyle şuh duruşu, takipçilerinden büyük alkış aldı… İşte o paylaşım:

🌿

Bir öteki şuh pozun sahibi de Selin Şekerci. Geçtiğimiz hafta Çatı Katı Aşk dizisinin yeni fragmanıyla bir anda sosyal medyayı karıştırmıştı! Çünkü kimi izleyiciler, diziden Ezgi Şenler’in gideceği ve bu surattan Selin Şekerci’nin dahil olduğu varsayımlarıyla çokça konuştu Selin Şekerci’yi.
Rol aldığı projelerdeki galibiyetli performansıyla alkış toplayan bir ad Selin Şekerci. Yeni rolünde neler yapacağını da hep beraber izleyip bakacağız.

Gelelim son paylaşımına. Oyuncu, sosyal medya hesabından aşağıdaki şuh pozunu paylaşarak yorum yapmayı takipçilerine bıraktı. “Açıklama yaz” anekdotuyla yaptığı paylaşımı hayranları çok hoşlandı.

İşte o paylaşım:

Açıklama yaz…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu