MagazinSpor

Milli Takım’a yapılanlara ünlü isimler sert tepki gösterdi!

Yaklaşık 6 saatlik uçuşun ardından iniş yapan futbolcularımız ve teknik heyetimiz, İzlanda’lı yetkililer tarafından yaklaşık 3 saat pasaport kontrolünde bekletildi.


Milli oyuncularımızın özel eşyalarının detaylı olarak arandığı ve uzun süre pasaport kontrolünde tutulduğu öğrenildi. Bu skandal olayın yanı sıra, kimliği belirsiz bir kişinin elinde tuttuğu fırçayı Emre Belözoğlu’na mikrofon olarak uzatması da gündeme damga vurdu.

Tepki çeken bu olayların ardından pek çok ünlü isim sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarıyla isyan etti. İşte o paylaşımlardan bazıları şöyle:

Ebru Yaşar sosyal medya hesabından konuya ilişkin yazı ve kısa bir video paylaştı. Yapılan hadsizliğin insanlık dışı bir olay olduğunu dile getiren Yaşar, “Milli Takımımızın yanındayız ve millilerimizi destekliyoruz. Yaşananları ve yaşatılanları kınıyoruz” dedi.

Ünlü damak ustası ise Vedat Milor, “İzlanda’yı linç etmeye ulusal mutfağının kötülüğünden başlayabiliriz. Biliyorum, ağır oldu ama başka seçenek bırakmadılar” yorumunu yaptı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, “Milli Takımımızın tarihi zaferi sonrasında, dün İzlanda havaalanında yapılan muameleyi kınıyorum. Oyunu saha dışına taşımaya çalışanlara, en güzel cevabı, bu vatanın aslan gibi evlatları yine sahada verecektir. İnancımız tam, gururla sizi izleyeceğiz” paylaşımında bulundu.

Demet Akalın konuya ilişkin, sosyal medya hesabından, “Uyandım. Bunu gördüm delirdim! Hadsizlere bak! Ulan bunlar buraya gelecek değil mi? Leş köpeklerle aratalım” mesajını paylaştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu