Kültür ve Sanat

Michael C. Hall’lu Dexter, Önümüzdeki Yıl Yeni Sezonuyla Ekranlara Geri Dönüyor

2006–2013 seneleri arasında yayınlanan Dexter, yeni sezonuyla seneler sonra ekranlara geri dönüyor. Michael C. Hall’un Dexter rolüne geri döneceği dizinin yeni sezonu, gelecek senenin güzünde izleyici ile buluşacak.

***Bu yazı Dexter’ın finaliyle ile alakalı sevinç kaçırıcı ayrıntılar spoiler kapsar.***

2006–2013 seneleri arasında yayınlanan, Michael C. Hall‘un başrolünde yer aldığı Dexter, izleyici tarafından alkışla karşılanan bir dizi olmasına karşın hayal kırıklığı yaratan bir finalle son tespit etmişti.

Negatif tenkitlerin odağında yer alan dizinin final kısmında Dexter, kardeşi Debra’nın vefatından sonra inzivaya çekilmiş, ortadan kaybolarak pek çok insanı kendisinin can verdiğine inandırmış, son sahnede ise karşımıza bir oduncu olarak çıkmıştı.
The Hollywood Reporter’ın haberine göre Dexter, yeni sezonuyla seneler sonra ekranlara geri dönüyor.

Dexter’ın Yeni Sezonunun Çekimleri Bir Sonraki Yılın İlk Aylarında Başlayacak

Dexter

Michael C.
Dizinin ilk dört sezonunda yaratıcı olarak vazife yer alan alan ve Emmy’e aday olan Clyde Phillips de Dexter’ın yeni sezonda takımdaki yerini alacak. Michael C. Hall ve Clyde Phillips, aynı zamanda dizinin yürütücü yapımcılığını da üstlenecek.

10 kısım biçiminde Showtime kanalında yayınlanacak olan dizinin yeni sezonu, bir sonraki yılın güzünde izleyici ile buluşacak. Dizinin yeni sezonunun çekimleri ise bir sonraki yılın ilk aylarında başlayacak.

Yeni sezon, dizinin finalinden sonra yaşanan vakaları mercek altına alacak ve Dexter’ın yeni serüvenlerini ekranlara yansıtacak.
Hall dışında dizinin yeni sezonunda yer alacak oyuncuların henüz açıklanmadığını sözlerimize ilave edelim.

Hayal kırıklığı yaratan finalini karşılama etmeyi umduğunuz ve merakla gözlediğimiz Dexter’ın yeni sezonuyla alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu