Magazin

Metin Yıldız’ın şiddet davasında yeni gelişme!

‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ isimli programla tanınan oyuncu Metin Yıldız, geçtiğimiz ay sevgilisi Gözde Kayra ile Kadıköy’de bir mekana gitmişti. Çift, mekan çıkışı kavgaya tutuşmuş ve Kayra, Yıldız’ın kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek savcılığa şikayette bulunmuştu.

“METİN YILDIZ İÇİN AİLEME KARŞI ÇIKTIM”

3 yıllık ilişkilerinin ardından darp iddialarıyla gündeme gelen çiftten Gözde Kayra, yeni bir dava daha açtı. Kayra, üniversite öğrencisi olduğunu belirterek Metin Yıldız ile ilişkisi sebebiyle ailesi ile arasının açıldığını anlattı. Ailesinin Metin Yıldız’ı istemediğini söyleyen genç kadın, ailesini karşına alıp Metin Yıldız ile yaşamaya başladığını ifade etti.

“CEBİMDEN PARAMI VE KREDİ KARTIMI ALDI”

Gözde Kayra’nın iddiasına göre; Kayra, birlikte yaşadıkları evin kirasını kendi ödemeye başladı. Harçlıkları ve yakın çevresinden aldığı borçlarla yaşamaya başlayan Kayra, Metin Yıldız’ın giderlerini de karşılıyordu. Şiddet olayı, Metin Yıldız’ın bir gece genç kadının cebinden kredi kartı ve para alıp, bir mekanda eğlenmeye gitmesiyle başladı. Bu duruma daha fazla tahammül edemeyen Gözde Hanım, Metin Yıldız’a çıkıştı. Yaşanan tartışma sonrası ünlü oyuncu sevgilisine şiddet uyguladı.

“KARİYERİ VE İTİBARINI KURTARMAYA ÇALIŞIYOR”

Darp iddiası sonrası Metin Yıldız’ın yaptığı açıklamaların internet ortamından kaldırılmasını isteyen Gözde Kayra’nın iddiaları şu şekilde devam etti: Metin Yıldız, kendi kariyerini kurtarmak ve itibarını düzeltmek için Gözde Kayra’nın psikolojik problemleri olduğunu söyledi. Kayra, kaldıkları otel odasını yaktığı iddiasına ise olay bir kazaydı diyerek yanıt verdi.

MAHKEMEDEN RED

Mahkemeye başvurarak iddialarını sıralayan Gözde Kayra’nın ihtiyati tedbir talebi ile yayınların internet sitelerinden kaldırılması talebini mahkeme reddetti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu