Magazin

Metin Hara, Adriana Lima’nın izlerini silemiyor!

Adriana Lima ve Metin Hara, 1.5 yıl boyunca ilişki yaşamış ve geçtiğimiz yıl yollarını ayırmıştı. Yakın çevresine “Metin beni kullanıldı” diyerek dert yandığı iddia edilen Lima, Metin Hara ve ailesini sosyal medyadan takip etmeyi bırakmıştı. Ünlü model, Hara ile olan fotoğraflarını da silmişti.

Türk iş insanı Emir Uyar ile Venedik sonrası Mikonos’ta el ele gezerken objektiflere yansayan Adriana Lima’nın tekrar bir Türk ile sevgili olmasının ardından gözler Metin Hara’ya çevrildi.

Sessizliğini koruyan ünlü yazarın, dünyaca ünlü model ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırmaması dikkatlerden kaçmadı. İkilinin ayrıldığı dönemde Hara’nın ünlü model ile barışmak için çok uğraştığı konuşulmuştu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu