Mesut Özil’den Amine Gülşe’ye 4 milyon liralık koruma önlemi!

Geçtiğimiz yıl eşi Amine Gülşe ile birlikteyken bıçaklı saldırıya uğrayan Mesut Özil, Gülşe için 3 milyon 250 bin lira değerinde cip alıp 500 bin liraya zırhla kaplattı...

Takip Et:

İngiliz takımı Arsenal’in yıldız futbolcusu Mesut Özil, 7 Haziran’da evlendiği eşi Amine Gülşe ve takım arkadaşı Sead Kolasinac ile birlikte bir mekandan çıkarken bıçaklı saldırıya uğramıştı. Kolasinac’in yardımı ile saldırıdan yara almadan kurtulan Özil, dışarıda Amine Gülşe ise araç içerisinde korku dolu anlar yaşamıştı.

O günden beri eşi Amine Gülşe‘yi koruması ve yakın arkadaşları olmadan hiçbir yere göndermeyen yıldız futbolcu, güvenlik önlemlerini bir üst seviyeye çıkardı. Özil, eşinin güvenliği için kesenin ağzını açtı. Lüks araç tutkusuyla bilinen futbolcu, servet değerinde otomobillerin yer aldığı garajına bir yenisini daha ekledi. Ünlü futbolcu, geçtiğimiz günlerde Mercedes G63 Mansory marka arazi tipi bir cip satın aldı. Türkiye satış fiyatı 3 milyon 250 bin lira olan lüks cipini dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı güçlendirmek için zırhla kaplatan futbolcunun cebinden modifiye için de iddiaya göre 500 bin lira çıktı.