MESUT ÖZİL VE AMİNE GÜLŞE EVLENİYOR! DÜĞÜNDE İSMAİL YK SÜRPRİZİ!

Takip Et:

ÖZEL HABER – Magazin dünyasının en gözde çiftlerinden Mesut Özil ile Amine Gülşe dünya evine girmek için gün sayıyor!

 

Magazinn.com'un haberine göre, Arsanal'da forma terleten Türk kökenli futbolcu ile uzun süredir aşk yaşadığı Amine Gülşe dünya evine girecek.

 

DÜĞÜN YERİ VE GÜNÜ BELLİ!

 

Mesut Özil ve Amine Gülşe'nin nikah için tarih aldıkları ve çoktan düğün yerini hazırladıkları konuşuluyor. Düğün yeri için İsviçre'yi tercih eden çiftin, düğün için tarih aldıkları ancak nazar değmesin diye tarihi yalnızca her iki tarafın ailesi tarafından bilindiği gelen bilgiler arasında. 

 

Amine Gülşe, nikah öncesi nazar değmemesi için en yakın dostlarından dahi nikah tarihini saklıyor!

 

Bu arada, Amine Gülşe geçtiğimiz hafta "Düğün tarihi belli değil" demişti. Ünlü güzel nazardan korktuğu için açıklamıyor ama düğünde çıkacak sanatçının adı bile belli oldu!

 

MESUT, İSMAİL YK'I SAHNEDE İSTİYOR!

 

Düğün gününü ve yerini kararlaştıran çift, dünya evine girmek için gün saymaya başladı. Her şeyin Amine Gülşe'nin istediği gibi olması için büyük çaba sarf eden Mesut Özil'in, Amine Gülşe'den tek bir isteğinin olduğu öğrenildi. O da, İsviçre'de gerçekleşecek olan düğünde İsmail YK'nın sahneye çıkması. Mesut Özil'in büyük bir İsmail YK hayranı olmasından dolayı Gülşe'nin bu isteği geri çevirmediği gelen bilgiler arasında…

 

 

(Hilmi Elitez – Magazinn.com)