Meryem Uzerli’den Dark için deneme çekimi!

Meryem Uzerli'nin doğup büyüdüğü Almanya'nın yapımı olan Netflix'in dizisi Dark'ın oyuncu kadrosunda yer almak için görüşme yaptığı öğrenildi...

2011 yılında yayınlanmaya başlayan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Halit Ergenç Kanuni Sultan Süleyman’ı canlandırıyordu. O dönem tanınmayan ve Almanya doğumlu olan Meryem Uzerli dizide Hürrem Sultan olarak hayatımıza girmişti. Bozuk Türkçesi, beyaz teni ve turuncuya yakın saçlarıyla herkesi dikkatini çeken güzel oyuncu, dizinin yayınlandığı dönem en çok konuşulan isimlerden biri olmuştu. Bir anda ünlenen oyuncu Meryem Uzerli, Muhteşem Yüzyıl devam ederken Türkiye ve diziyi bırakarak Almanya’ya dönmüştü. Tükenmişlik sendromu yaşadığı konuşulan Uzerli sayesinde bu terim aylarca konuşulmuştu. Uzerli, doğup büyüdüğü Almanya’ya döndükten sonra hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncu, uzun süre Türkiye’ye gelmeyerek kızı Lara’yı Almanya’da büyütmüştü.

MERYEM’İN DARK HEYECANI

Meryem Uzerli son olarak atv’nin 5. sezonu yeni başlayan dizisi Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz ‘da yer almıştı. Uzun süredir setlerde olmayan ve reklam filmleri ile hayranlarının karşısına çıkan güzel oyuncu hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; Uzerli, Netflix’in Almanya yapımı dizisi Dark için deneme çekimi yaptı. Ünlü oyuncunun anlaşma sağlanırsa Dark’ta oynayacak. Şu sıralar ailesi ile birlikte Berlin’de bulunan Meryem Uzerli, oldukça heyecanlı olduğu ve ailesi ile bu konuyu konuştuğu öğrenildi.

Uluslararası birçok festival ve etkinlikte boy gösteren Meryem Uzerli, Dark’ı beklerken gelen festival ve etkinlik davetlerini de kabul etmiyor. Uzerli, geçtiğimiz haftalarda Emmy Ödül Töreni’ne katılmıştı. Ünlü oyuncu, törene katılmadan önce estetik doktoruna gidip dolgu ve botox’unu yeniletmişti.