Magazin

Meryem Uzerli hamile olduğunu açıkladı

Güzel oyuncu, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor...

Lara isimli bir kız çocuğu annesi olan Meryem Uzerli, ikinci kez anne olmaya hazırlandığını açıkladı. Uzerli’nin ikinci bebeğinin babasının kim olduğu ise, şimdiden büyük merak konusu oldu. Magazin kulisleri bu haberle çalkalanırken, gündem bir anda değişti! Meryem Uzerli’nin gizemli sevgilisi kim?

HÜRREM SULTAN ROLÜYLE ŞÖHRET OLDU, SONRASINDA NE YAPSA MANŞETLERİ SÜSLEDİ!
Yıllar önce Star TV ekranlarında yayınlanan “Muhteşem Yüzyıl” adlı dizide canlandırdığı Hürrem Sultan karakteriyle şöhret olan ünlü oyuncu, özel hayatıyla sık sık manşetleri süslemeye devam ediyor. Hürrem rolünden sonra oynadığı dizi ve uzun metrajlı filmlerde beklediği başarıyı yakalayamayan Uzerli, güzelliği ve sempatikliğiyle bu eksiğini tolere etmesini başardı, hatta bazı dönemlerde en çok haber olan ünlüler sıralamasında zirveye bile oynadı! Kariyerinde eski günlerini mumla arayan Meryem Uzerli, özel hayatında da pek mutluluğu yakalayamadı. İlk çocuğunun babasıyla sert polemikler yaşadı, zor zamanları tek başına atlattı. Şimdi de henüz bir evlilik yapmadı ama ismini açıklamadığı sevgilisinden bebek bekliyor.


Olaylı bir ayrılık yaşadıktan sonra Lara’yı tek başına büyüten Meryem Uzerli, 7 yaşına giren kızına gözü gibi bakıyor. İkinci kez anne olmak isteyen oyuncu, sürpriz bir şekilde sevgilisinden bebek beklediğini söyledi. Üstelik, Uzerli 5 aylık hamile olduğunu itiraf etti.

Yaklaşık 4 ay sonra yeniden anne olmaya hazırlanan oyuncu, şimdilerde çok heyecanlı! kızı Lara’nın ise, bu süreçte etkilenmemesi için elinden geleni yaptığı öğrenilen Meryem Uzerli, “Zaten kardeş istiyordu” diyerek onun da bu durumdan memnun olduğunu belirtti.

5 AYLIK HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU! BEBEĞİNİN BABASININ ADINI İSE, SIR GİBİ SAKLIYOR!
Gizemli sevgilisi ile bebek beklediğini söyleyen Uzerli, “5 aylık… Ocak gibi kısmetse dünyaya gelecek. Cinsiyeti kız… Lara artık 7 yaşında… Zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. Kendi ailemizi kuruyoruz” şeklinde konuştu. Ünlü oyuncu, şimdilik erkek arkadaşı hakkında bilgi vermemeyi tercih etti. Haliyle, kulisler hareketlendi ve o ismin kim olduğu araştırılmaya başladı. Meryem Uzerli’nin yeni sevgilisi ve ikinci bebeğinin babası ünlü biri miydi, yoksa magazin dünyasından uzak yaşayan bir iş insanı mıydı? Bakalım, Meryem Uzerli bu konuda ne zaman bir açıklama yapacak?

İlgili Haberler

Başa dön tuşu