Meryem Uzerli, Amerika’da estetikçisine koştu!

Önceki gün Emmy Ödül Töreni'ne katılan Meryem Uzerli'nin tören öncesi Amerika'da bulunan estetik doktoruna gittiği öğrenildi. Ünlü oyuncu dolgu ve botoks yeniletti...

Takip Et:

‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde Hürrem Sultan karakterine hayat veren Meryem Uzerli, bu rolü ile birlikte hayatımıza girmişti. Almanya’da doğup büyüyen Uzerli, dizi sayesinde ülkemizde üne kavuşmuş ve şivesi ve sempatik tarzı kısa sürede sevilmişti. Dizisi devam ederken bir anda Türkiye’yi terk eden ünlü oyuncunun tükenmişlik sendromuna yakalandığı konuşuluyordu. Tükenmişlik sendromu o dönemin en çok konuşulan konuları arasına girmişti. Doğup büyüdüğü Almanya’ya dönen Uzerli’nin Can Ateş’le ilişkisi sırasında hamile kaldığı için ülkeyi terk ettiği sonradan ortaya çıkmıştı.

BOTOKS VE DOLGUYA 30 BİN LİRA ÖDEDİ

2014 yılında kızı Lara’yı dünyaya getiren Meryem Uzerli, birkaç film dışında oyunculuk yapmasa da reklam filmleri ile hayranlarının karşısına çıkıyor. Sık sık katıldığı uluslararası törenlerde de boy gösteren Meryem Uzerli, önceki gün Emmy Ödül Töreni’ndeydi. Son yıllarda yaptırdığı estetiklerle magazin gündemi gelen Meryem, törenden önce de dünyaca ünlü realty show yıldızı Kim Kardashian’ın ünlü estetik doktoruna gitti. Çok konuşulan botoks ve dolgularını yeniden yaptırdı. Uzerli, bu işlemler için 30 bin TL ödeme yaptı. Heidi Klum gibi isimlerle bir araya gelen Meryem Uzerli o anları ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi.

Geçtiğimiz aylarda Cannes Film Festivali’ne katılan güzel oyuncu, kıyafet tercihleri ile sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Transparan elbisesi ve verdiği pozlarla bir kesim tarafından eleştirilen Uzerli, talipçileri tarafından ise beğenilmişti. Ünlü oyuncunun kırmızı elbisesi ile verdiği frikik ise kimileri tarafından bilinçli yapıldığına oturmuştu.