Medya

‘MERYEM’ DİZİSİ NEDEN DÜŞÜŞE GEÇTİ?

'Meryem' dizisi, 15 Kasım akşamı yayınlanan bölümüyle rating listesinde totalde 11,95 share ile dördüncü, AB'de 9,99 share ile altıncı sırada yer aldı. Yapım, geçtiğimiz hafta ise, totalde 12,76 share ile üçüncü, AB'de 12,00 share ile dördüncü olmuştu.

Kanal D'nin iddialı dizisi, bu hafta her iki grupta da düşüşe geçti. Özellikle AB grubunda 2,00 share'lik bir kayıp söz konusu! Peki, bunun sebebi ne olabilir?

 


SENARYODA TIKANMA MI VAR?
Dizi, ilk bölümlerinde sürükleyici hikayesiyle izleyiciyi ekrana çekiyordu. Konu güzel, oyunculuklar fena değildi! Ancak, son bölümlerde konu iyice sığlaşmaya, kendini tekrar etmeye başladı. Yan hikayeler ise, neredeyse bitti gibi! Tüm senaryo savcının sinsi planları ve herkesin onunla savaşmasına çevrildi. İzleyici de yavaş yavaş sıkılmaya başladı. Bu haftaki %2'lik kayıp Prime Time kuşağı için ciddi bir durum! Seyirci sürpriz ister, yenilik bekler… Yapım ekibinin acil önlem alması şart!

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu