Editörün seçimiMüzik

Merve Özbey’den ‘Yaramızda Kalsın’a anlamlı klip!

‘Helal Ettim’ ve ‘Duman’ gibi şarkılarla adını duyuran ve güçlü sesi ile dikkatleri üzerine toplayan Merve Özbey, 2015 yılında ‘Yaş Hikayesi’ isimli albümünü çıkarmıştı. 4 yıl aradan sonra yeni albümü Devran’ı çıkaran ünlü şarkıcı, kendisini albüm kadını olarak nitelendiriyor. Devran ilk çıktığı günlerde müzik listelerini alt üst etmiş ve albüm olarak zirveye oturmuştu. Uzun süre listelerde kalan albümün yankıları hala devam ediyor.

‘YARAMIZDA KALSIN’ KLİPSİZ 30 MİLYONU AŞTI

Merve Özbey, Devran albümünde bir sürpriz yaparak sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Eyvallah’ şarkısına da yer vermişti. Ünlü şarkıcı, albümün ilk klibini aynı zamanda çıkış şarkısı olan ‘Tebrikler’e çekmişti. Özbey, ikinci klibi ise klipsiz hali ile YouTube’da 30 milyondan fazla izlenme oranına ulaşan ‘Yaramızda Kalsın’ şarkısına çekti. Albümün en çok dikkat çeken şarkılarından biri olan Yaramızda Kalsın klipsiz olmasına ve albümün çıkış şarkısı olmamasına rağmen büyük yankı uyandırmıştı.

ŞARKININ YARATICISI ONURCAN ÖZCAN UNUTULMADI

Gülşen Aybaba’nın yönetmen koltuğunda oturduğu klip çekimleri sırasında Merve Özbey duygusal anlar yaşadı. Yaramızda Kalsın şarkısının söz ve müziğini yapan Onurcan Özcan’ı unutmayan ünlü şarkıcı, klibi atfetti. 2018 yılında geçirdiği bir tekne kazası sonrası hayatını kaybeden genç müzisyen için bir sandalyenin üzerine gitar bırakıldı. Beyoğlu’nda bir mekanın terasında çekilen klip bugün dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu