Magazin

Merve Özbey’den bebek açıklaması!

Merve Özbey, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen düğünü sonrası 2 günlük aranın ardından soluğu sahnelerde aldı. Sahne öncesi magazin muhabirlerinin sorularını cevaplayan ünlü şarkıcı, “14 Şubat sizin için nasıl geçti?” sorusuna, “Valla keyifliydi. Bu bizim evli olarak ilk sevgililer günümüz. Evde çiçek bekliyorum, Kenan Beyden bir hareket yok. ‘Çiçek yok mu?’ diye sorduğumda, ‘Yok’ dedi bana, peki dedim önceden neden vardı? güldü her şey evlenene kadardı dedi. Tabi ki şaka yapıyormuş. Sağ olsun kulisi çiçekler ile donatmış ” cevabını verdi.

“HAYALİMİN ÖTESİNDE BİR DÜĞÜNDÜ!”

Günlerce magazin manşetlerinden inmeyen düğünü hakkında da konuşan Merve Özbey, “Hayalimin ötesinde bir düğündü, insanlar mutlu olsun diye çok çaba sarf ettik. Yaklaşık 4,5 ay bu düğüne hazırlandık. Çok şükür karşılığını aldık. Demet Akalın, ‘Herkes 30 kıyafet değiştiriyor’ dedi bana ben de iki gelinlikle düğünü tamamladım. Allah evlenecek kızların yardımcısı olsun. O gelinlikle masaların arasında yürümek o kadar zordu ki şimdiden sabır diliyorum” dedi.

Muhabirlerin “Evlilikten hemen sonra işinizin başındasınız” demesi üzerine Özbey, “Biz eşimle çalışmaya programlıyız. O işine, ben sahnelere Allaha şükür elimiz ayağımız tutuyorken çalışalım, tatili her zaman yaparız” şeklinde cevap verdi.

Klasik haline gelen ve tüm yeni evlilere sorulan bebek sorusu Merve Özbey de yöneltildi. Ünlü şarkıcı,  “Allah nasip ederse çok istiyoruz. Doğru zamanı bekliyoruz. Allah herkesin gönlüne göre versin” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu