Magazin

Merve Özbey kına gecesinde gözyaşlarına boğuldu!

Kenan Koçak ile 9 Şubat’ta dünyaevine girecek olan şarkıcı Merve Özbey, İstanbul’da lüks bir otelde kına gecesi düzenledi. Türk geleneklerine uygun bir gece organizasyon eden Merve Özbey, önce davul zurna eşliğinde göbek attı, daha sonra eline kına yaktı. Gecede sahne alan Serdar Ortaç ise şarkılarıyla konukları eğlendirdi.

Özbey‘in kına gecesine çok sayıda ünlü isim de katıldı. Şarkıcının yakın dostları Demet Akalın, İrem Derici, Bengü, Ece Seçkin ve Danla Bilic kına gecesine katılan isimler arasındaydı. Ece Seçkin, İrem Derici ve Danla Bilic’in oryantal eşliğinde hünerlerini sergiledi.

İrem Derici kına gecesinde çekilen bu kareyi, “Nasıl güzelsiniz. Allah size ömür boyu mutluluk versin. Merve benim hayatıma giren en özel kadındır. Ahiretliğim deriz birbirimize” notuyla paylaştı.

Öte yandan düğüne sayılı günler kala Merve Özbey ve Kenan Koçak, evlerinin tüm eksiklerini tamamladı. Ataşehir’de kirası 5 bin lira olan bir ev tutan çift, dekorasyon için 100 bin lira harcadı. Özbey ve Koçak son olarak evlerine 40 bin liraya bir televizyon aldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu