Magazin

Merve Özbey çılgına döndü! “Size bu hakkı kim veriyor?”

Burak Gacemer‘in eşi Larissa Gacemer kendisine sorulan “Neden çocuğun yok” sorusuna sosyal medya hesabında isyan etmişti.  “Benim doğuştan bir sorunum var, çocuğum olmuyor. Burak da beni böyle kabul etti” diyen Larissa‘ya ünlüler dünyasından destek yağdı. Larissa açıklamalarının yankıları sürerken, benzer bir durum da  Merve Özbey‘in başına geldi.

Şubat ayında Kenan Koçak ile evlenen Özbey kendisine bir takipçisi  tarafından yollanan “Çocuk yapın da görelim, herkes yapıyor sen daha yapmadın” mesajını ifşa etti. Takipçisinin mesajına sinirlenen Merve Özbey, sosyal medya hesabından oldukça sert bir yanıt verdi. Ünlü şarkıcı tepkisini “Bir bitmediniz ki… Kötüsünüz gerçekten! Hem de çok kötü! Ekran önündeyiz, oyuncuyuz, şarkıcıyız, kadınız diye size böyle konuşma hakkını kim veriyor? Kim! Gerçekten çok sıkıldım. Sizin gibiler bu dünyayı alt üst ediyor” sözleriyle dile getirdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu