Medya

Merve Oflaz’ın yaptığı da olmamış! O kutuyu açarsan, sonucuna katlanırsın!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – 15. sezona kısa bir vakit evvel başlayan Arka Caddeler dizisinde Bahar Komiseri oynayan Merve Oflaz’ın hayvanları ne kadar çok beğendiğini artık öğrenmeyen yok. Sosyal medyada kendisini takip edenler sahiplendiği hayvan arkadaşlarıyla resimlerini de bakıyor. Oyuncunun önceki günlerde yeniden sosyal medyadan hayvan hakları ile alakalı bülteni de noktaya değinmişti.

Hayvan hakları ve tabiatın korunmasına yönelik sıklıkla iletiler veren Merve Oflaz, Arka Caddeler iki sevimli köpeğiyle verdiği pozu paylaşmıştı.

Yaptığı son paylaşım ise kahkaha kopardı. Çünkü oyuncunun elindeki ton balığını almaya çalışan kedinin hali, takipçilerini hem tebessümdürdü hem de Oflaz’ın hayvan sevgisini bir defa daha ortaya koyan bir paylaşım olarak büyük alkış kazandı.

Bir masaya oturmuş elindeki kaşığıyla konserve balığını yemeye çalışan Merve Oflaz, tabii kokusunu kmlerce uzaktan alacak kadar balık hoşlanan küçük arkadaşını unutmuş olmalı!

Onun yanında konservesini açma gafletinde bulunan Merve Oflaz’ın tek dermanı ya paylaşmak ya da konverveyi direk kedinin önüne koymak.

İşte Merve Oflaz’ın paylaşımı:

Yemeğime ihale olanlarda bugün 😼

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu