Merve Çaloğlu’dan karantina günlerinde bir ilk!

Uzak Yollar isimli albümü sonrasında Aşk Benim İşim isimli single çalışması ile dikkat çeken Çaloğlu'nun yeni single albümü Harikalar Diyarında Ben dinleyicilerle buluştu...

Takip Et:

24 Nisan’da evinden lansman yapan Merve Çaloğlu, “Artık savaşmayı bıraktım, olduğu gibi yaşıyorum. Bütün dünya ve ülkemiz için zor bir dönemden geçsek bile klibim ve şarkımla #evdekal çağrısına kulak veren herkesi, baharın mucizeler getireceğine inandıracağımı düşünüyorum” dedi.

Albüm, Merve Çaloğlu Müzik Yapım Prodüksiyon etiketiyle müzikseverlerle buluştu. Şarkının sözü ve müziği Çaloğlu’na düzenlemesi ise Cenk Erdoğan‘a ait. Nedim Ruacan, Şemsa idil Ural gibi birçok ünlü müzisyenin de kayıtlarında yer aldığı şarkının klibi ise Heybeliada Ruhban okulunda çekildi.

Hayvanseverliği ile de bilinen Merve Çaloğlu lansmana katılan Ömür Gedik’le sohbetinde verdiği sözü yerine getirerek HAÇİKO’ya bağışta bulundu. Çaloğlu vicdan sahibi, herkesin hayvanların maruz kaldığı olumsuz durumlara duyarsız kalmaması gerektiğini de sözlerine ekledi.