Merve Boluğur’un verdiği imaj; hayat bana güzel!

Takip Et:
Merve Boluğur’un verdiği imaj; hayat bana güzel!
Merve Boluğur’un verdiği imaj; hayat bana güzel!

Magazinn / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Merve Boluğur ekranda en son 2017 senesinde yer aldı. Dizisi kısa süreli olduğu için pek çok birey dizinin ismini dahi andırmayacaktır. Hemen açıklayalım; İçimdeki Fırtına. Peki ondan evvel hangi yapımda rol almıştı, 2012-2014 sezonunda Muhteşem Asır.

Başka Bir Deyişle Nurbanu Sultan karakterinden bu yana bütün 6 sene geçti. Ancak Merve Boluğur, bunun üzerine ilave edilecek bir kariyer çıkışı yapamadı. 6 yıldır ise ünlü oyuncu ‘yaşam bana hoş’ der gibi bir hayat sürüyor.
Aşk mevzusunda ise en son Burak Dayı ile birlikteliği kaç gün sürdü, hesap etmek yersiz olur… Netice olarak sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla “yaşam ne kadar hoş” imajı veren Merve Boluğur’un yaşamı gerçekten böyle mi?

Bu suali takipçileri de sıklıkla soruyor. Artık daha önceki rolleri unutulmaya başlanan Merve Boluğur’un ciddi proje önerileri almaması da tuhaf değil mi? Kariyerinde Minik Gizemler, Kuzey Güney ve Muhteşem Asır gibi işler olan bir oyuncu, projede aradığı halde neden iyi yapımlardan öneri almaz?

Merve Boluğur’un Datça tatilinden son paylaşımları aşağıda.