Kültür ve Sanat

Merve Boluğur’un kariyerine Çağatay Ulusoy etkisi!

Murat Dalkılıç’la 2 yıl süren evliliğini 2017 yılında noktalayan Merve Boluğur, o tarihten itibaren sık sık bunalımda olduğu iddiasıyla gündeme gelmişti. Son olarak 2017 yılında yayınlanan ve sadece 6 bölüm sonra final yapan İçimdeki Fırtına isimli dizide Ezgi karakterine hayat veren Merve Boluğur, uzun süredir setlerden uzaktı.

Bu süreçte menajeriyle yollarını ayıran ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde de Çağatay Ulusoy’un menajeri Engin Aykanat’ın kapısını çaldı. Aykanat’la anlaşan Boluğur’un kariyerinde yükseliş gösterebileceği bir gelişme yaşandı. Konuşulanlara göre Ulusoy, senaryosu kendisine ait olan yeni sinema filmi projesi için teklif götürdü. Çağatay Ulusoy’un teklifini kabul eden Merve Boluğu’un ilk kez bir sinema filminde yer alacağı için bir hayli heyecanlı olduğu öğrenildi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu