Magazin

MERVE BOLUĞUR-MURAT DALKILIÇ’IN 2 YILLIK EVLİLİĞİ 5 DAKİKADA BİTTİ!

Yaklaşık 2 yıllık aşklarını 2015'te nikah masasına taşıyan Merve Boluğur'la Murat Dalkılıç'ın 2 yıllık evliliği dün resmen bitti. Beykoz 1. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya ilk gelen isimse geçtiğimiz ay Boluğur'la boşanma kararı aldıklarını sosyal medyada duyuran Dalkılıç oldu. Menajerleri Selim Akar ve Mert Siliv'in yanı sıra 2 arkadaşının eşlik ettiği popçu, duruşma salonuna girdikten sadece 1 dakika sonra güzel oyuncu da avukatıyla kapıda belirdi.

BAŞTAN AŞAĞI SİMSİYAH…

Gergin bir havanın hakim olduğu mahkeme koridorlarında, Boluğur'un topuklu ayakkabılarının sesi yankılandı. Merve Boluğur'la baştan aşağı siyahlara bürünen Murat Dalkılıç, birbirlerine selam dahi vermedi. Ünlü çiftin büyük aşkı, tek bir kelime edilmeden sessiz sedasız sonlandı… İkili, avukatları aracılığıyla her evlilikte yaşanan sorunlar nedeniyle boşanmak istediklerini bildirdi.

DURUŞMA TARİHİNİ ÖNE ALDILAR

Hayranlarının günlerdir barışmaları için çağrıda bulundukları Merve Boluğur'la Murat Dalkılıç'ın 2 yıllık evliliği 5 dakika içinde bitti. İkili, birbirlerinden hiçbir talepte bulunmadı. Anlaşmalı olarak boşanan çiftin ayrılığın reklam olduğuna dair yapılan tüm dedikodulara 'dur' demek için duruşmayı öne çektiği de konuşulanlar arasında…

 

Bu arada Murat Dalkılıç'la evliyken oturduğu villadan annesi Nehra Boluğur'a özel eşyalarını aldıran oyuncu, yeni evine taşınana kadar ailesiyle yaşayacak. Şimdilik Çubuklu'da Boluğur'la yaşadığı villasında kalmaya devam edecek olan Dalkılıç'ın da bir süre sonra yeni bir eve taşınıp taşınmayacağı ise henüz net değil. (Takvim)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı